Купить билет Заказать автобус

14.05.2021 АСКАНІЯ-НОВА, АРАБАТСЬКІ ТЕРМИ

☀️☀️☀️З 14 по 16 травня запрошуємо на екскурсію по маршруту: Заповідник Асканія-Нова — Азовське море — Рожеве озеро — SPA-купання в термальних басейнах Арабатської стрілки !!!
🦋🦋🦋 В пору коли зелені степові трави ще зберігають свій колір і запах саме час відвідати найпопулярніший в країні заповідник Асканія-Нова, де звірі живуть в максимально наближеною їм середовищі, а вікові дерева і рідкісні рослини порадують нас на прогулянці по тінистих алеях дендропарку. Також в цьому турі відпочинок на Арабатській Стрілці — море і термальні басейни гарячих лікувальних джерел, температура (termometer) яких дозволить Вам купатися при будь-якій погоді.
☀️🏝
ПРОГРАМА туру:
🚌14 травня (п’ятниця) — виїзд з Полтави о 22.00
🦋🦓🦚15 травня (субота) — прибуття в заповідник Асканія-Нова.
Нас чекає цікава екскурсія по знаменитому Біосферному заповіднику. Разом з екскурсоводом ви погуляєте по території дендропарку (в світі казки) і зоопарку (в світі тварин).
По можливості, після пішохідної екскурсії можна відправитися на міні-сафарі вглиб заповідника на спеціальних автомобілях (факультативно, 250 грн. / Чол).
🍔🍔🍔Обід в кафе ;
Переїзд в п. Щасливцеве (Арабатська Стрілка, Азовське море). Розміщення на комфортабельній базі відпочинку (номери категорії «стандарт»), з гарною зеленою територією, з алеями та клумбами, відмінною інфраструктурою і уважним персоналом.
🏊‍♀️ Купання в термальний джерело, який розташований на виїзді з Щасливцево, під відкритим небом. Термальні джерела мають широкий спектр лікувальних властивостей.
🍔Вечеря
Вільний час.
16 травня (неділя)
🏊‍♀️Виїзд на комплекс «Арабатська Терми»
«Arabat Thermae» — це не просто відпочинок, а справжня користь для здоров’я, комфортні умови, сервіс європейського рівня і абсолютний релакс. Термальна купальня, обладнана зручними спусками, три міні-басейни з гарячою і холодною мінеральними водами, джерело яких знаходиться на глибині понад 150 метрів, каскадний душ, зона відпочинку з шезлонгами, парасольками і алея з виходом до мальовничого озера Сиваш!
🏞Переїзд на Рожеве озеро.
Такий колір озера надає водорість зі складною назвою дуналіелла Саліна. У теплу пору вода в озерах нагрівається і виробляє каротиноїди, зокрема, бета-каротин — той самий, який міститься в моркві. За підсумком всіх цих процесів вода набуває рожевий колір.
Повернення в готель.
🍔 Обід, вільний час;
🚌 Виїзд в Полтаву, прибуття
17 травня (понеділок) — рано вранці.
💸Вартість туру за програмою «Все включено»:
Дорослим — 1750 грн / чол.
Дітям — 1700 грн / чол.
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!!! (Проїзд, туристичний супровід, страховка, два обіди , вечеря та сніданок, проживання в готелі , екскурсія, вхідні квитки на всі об’єкти)

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.