Купить билет Заказать автобус

ХАРКІВ

 • Оглядова по місту Харків
 • Екопарк Фельдмана
 • Парк Горького
 • Дитяча «Мала Південна» залізниця
 • Дельфінарій «Немо»
 • Аквапарк «Джунглі»
 • Планетарій
 • Кулиничі
 • Ландау центр
 • Музей сексуальних культур світу
 • Країна професій

Оглядова по місту Харків

Всі визначні пам’ятки Харкова в одній екскурсії, класична оглядова екскурсія містом

Екопарк Фельдмана

Екопарк в Харкові (екопарк Фельдмана) — дивовижне місце, де панує дружба добра і взаєморозуміння між людиною і Братами нашими меншими. Екопарк є одночасно одним з кращих і ладшафних парків і зоопарків України. Доглянуті алеї, запах хвої і відчуття щастя … Можна взяти на руки і поспілкуватися з тактильним тваринам в контактному зоопарку і взяти участь у веселих і цікавих конкурсах і заходах, які проводять співробітники парку. Це територія дитячого відпочинку з зоопарком.

Парк Горького

На екскурсії по Центральному парку найцікавіші відвідувачі зможуть ознайомитися з пристроєм, конструкцією, особливостями атракціонів, фонтанів. Всі вони зроблені в Європі і Канаді, встановлені в 2011 році при глобальної реконструкції території, відрізняються бездоганною якістю збірки, надійністю і безпекою. Багатоликий і різноманітний Центральний парк — екскурсії серед тінистих алей перенесуть гостей в різні країни і міста — Схід, Єгипет, Америка, Франція, Лондон, Рим. Більшість атракціонів виконано в тематичних стилях. Цікава область — Будинок Жахів.

Дитяча «Мала Південна» залізниця

Дитяча «Мала Південна» залізниця у місті Харкові – це молодша сестра Південної залізниці, її дитячо-юнацький підрозділ. Майже всі працівники – діти, які навчаються і відточують тут майстерність непростої справи залізничника. «Мала Південна» розташована у лісопарковій частині міста та, окрім виховної та профорієнтаційної діяльності, займається ще й перевезенням пасажирів – дітей та дорослих.

Дельфінарій «Немо»

Дельфінарій «Немо» — це своєрідне «посольство Світового океану, в якому« посли »- дельфіни Геша, Міша, Геркулес і Віта, а також почесні« консули »- морські котики Боб, Ялинка, Пончик і морська левиця Пампушка, — без будь-яких віз відкривають всім охочим двері у світ природи і краси.

Аквапарк «Джунглі»

Аквапарк «Джунглі» — це відмінний настрій, позитивні емоції, адреналін і вічне літо. Найбільший на сьогодні критий аквапарк в Україні замислювався своїми творцями як затишний куточок тропічної природи, приємне місце для відпочинку і розваг — і цей задум вдався в повній мірі,

Планетарій

Харківський планетарій — це особливий астрономічний центр, що поєднує в собі переваги театру і аудиторії. Акторами в цьому незвичайному театрі виступають Сонце, зірки, планети, галактики, комети.

Кулиничі

Запрошуємо Вас відвідати хлібозавод «Кулиничі». Тут Вас чекає захоплююча екскурсія по хлібозаводу, де ви зможете побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Після цього послідує захоплююче відвідування казкової кімнати, вам покажуть цікавий фільм про історію хлібопечення, а також проведуть конкурси з нагородженням найуважніших і активних.

Ландау центр

Безліч експонатів придумані і створені нашими видатними розробниками. Для того що б зрозуміти, як вони працюють, з чого зроблені і як зібрані. Ми з радістю запрошуємо гостей музею на екскурсію. А ряд дослідів і експериментів допоможуть дітям дізнатися багато цікавого зі світу науки, і спробувати самостійно повторити їх. Буде шумно, видовищно і шалено цікаво. Всі учасники поповнять ряди почесних лаборантів.

Музей сексуальних культур світу.

Науково-просвітницький музей сексуальних культур світу — єдиний в Україні музей, присвяченим історії сексуальних відносин.
Відвідавши постійну експозицію, Ви дізнаєтеся все про відносини між чоловіком і жінкою в різні історичні епохи і в різних етносів. На думку більшості відвідувачів, набагато цікавіше ходити по залах музею в супроводі екскурсовода. Екскурсовод розповість багато пізнавального: як розвивалися відносини підлог, що впливало на їх сексуальне життя

Країна професій

«Франсільванія» — країна професій і захоплень чекає вас!
Тут відбувається підготовка дітей до реального життя завдяки формату «Edutainment» (навчання через розвагу, гру). Тематичні майданчики дають можливість познайомитися зі світом професій, розвинути творчі здібності, навчитися навичкам успішної взаємодії в суспільстві, освоїти ази фінансової грамотності.
«Франсільванія» — твій успіх починається тут!