Купить билет Заказать автобус

СУМИ

  • Оглядова по місту Тростянець
  • Тростянець, особняк Леопольда Кеніга
  • Фортеця «Круглий Двір»
  • Дендропарк «Нескучне»
  • Сумська Альтанка – ажурна перлина міста троянд
  • Дитячий парк «Казка»
  • Спасо-Преображенський храм
  • Олександрівська чоловіча гімназія
  • Музей шоколаду

Оглядова по місту Тростянець

Оглядова екскурсія по місту: унікальні історико-архітектурні пам’ятники, цікаві музеї, мальовничі парки і фантастична природа. Під час екскурсії відвідаємо палац Василя Голіцина. Зараз це культурний комплекс, який вражає своєю розкішшю. Тут розташовані художня галерея, краєзнавчий музей та музей шоколаду.

Тростянець, особняк Леопольда Кеніга

Ви відвідаєте Будинок Леопольда Кеніга. У цьому палаці жив і створював свої великі твори П.І. Чайковський. Ви відвідаєте кімнату-музей Чайковського та Краєзнавчий музей, який зараз там знаходиться.

Фортеця «Круглий Двір»

Це кінний двір садиби Надаржінскіх-Голіциних, побудований в середині 18 століття. Красива будівля зі світлої цегли нагадує середньовічний замок. Тут розташовувався кріпосний театр, у дворі фортеці проходили театралізовані постановки під відкритим небом.

Дендропарк «Нескучне»

Садово-парковий ансамбль розташований на схилах пагорбів урочища і має в своєму розпорядженні площею 260 га. Тут збереглися дуби, яким понад 400 років. Ви прогуляєтеся по сосново-змішаного лісу, помилуєтеся трьома озерами, побачите будинок керуючого, побудований в стилі модерн, виявите «Грот Німф», який був входом в підземелля.

Сумська Альтанка – ажурна перлина міста троянд

Як і три сумки, альтанка — це справжній символ міста Суми. У багатьох сумчан та гостей міста вона асоціюється із грою духового оркестру, адже саме тут щорічно проводяться дні Європи та Всеукраїнський фестиваль духової музики під назвою «Сурми конституції». Уже понад 100 років альтанка, що з польської означає «відкрита тераса», залишається улюбленим місцем відпочинку та зустрічей багатьох мешканців Сум.

Дитячий парк «Казка»

Парк «Казка» розташований на дванадцяти гектарах колишньої заплави річки Сумки. Тому на його території знаходиться кілька водних джерел, а посередині парку встановлено фонтан. Висота його струменя досягає десяти метрів. Тут також є багато тихих ґрунтових алей, які ведуть в різні частини парку. Він прикрашений квітучими клумбами різної форми, а для зручності гостей встановлені лавочки з боків головної алеї.

Спасо-Преображенський храм

Одним з найвеличніших храмів міста Суми є Спасо-Преображенський собор. Його золоті куполи з триметровими скульптурами апостолів і євангелистів, а також струнку 56-метрову дзвіницю з годинником видно з будь-якої точки міста.

Олександрівська чоловіча гімназія

Багато років ця будівля радує око городян. Стиль будівлі готичний з башточками і переходами. Це одне з тих місць, яке варто відвідати. Дуже красива архітектура. На тлі загальної картини міста, виглядає унікально

Музей шоколаду

Музей шоколаду в Тростянці створили завдяки ідеї мера Юрія Бови. Заклад відкрили в травні 2012 року. Офіційно його засновником став Тростянецький міська рада Сумської області. Створення експозиції тривало більше року. Протягом цього часу визначили концепцію, зібрали експонати і створили інтер’єр в кімнатах музейного закладу. Все розмістили в будівлі культурного комплексу «Тростянецький».