Купить билет Заказать автобус

ОДЕСА

 • Оглядова екскурсія по місту
 • Музей західного і східного мистецтва
 • Музей морського флоту
 • Музей шоколаду
 • Академічний театр опери і балету
 • Музей сучасного мистецтва
 • Одеська кіностудія
 • Музей коньячної справи Шустова
 • Музей Олександра Пушкіна
 • Воронцовський палац
 • Музей воскових фігур у баби Утті
 • Музей «Таємниці підземної Одеси»
 • Музей цікавої науки
 • Морський порт
 • Морська прогулянка на катері
 • Музей якоря
 • Музей звуку
 • Муніципальний музей приватних колекцій імені О. Блещунова
 • Музей нумізматики
 • Будинок Реріха

Оглядова екскурсія по місту:

Палаци Одеси і їх мешканці

Прогулявшись, вулицями Одеси, Ви поринете в епоху 19 ст., Коли будувалася і розвивалася Одеса, побачите палаци аристократів, садиби графів, будинки баронів, купців і просто красиві будинки Одеси.
В ході екскурсії Ви відвідаєте Воронцовський палац, чудові палаци-музеї, особняк Гагаріна, Толстого, Потоцького, Новикова, «Будинок з атлантами» та інші приватні резиденцій. А також дізнаєтеся про фатальних жінок, які жили в Одесі

Стара Одеса. Оглядова екскурсія по Одесі

Це місто міфічної успішності, краси, блиску, гумору і веселощів. З розкішної і вишуканою архітектурою, з будинками, історії, яких часом цікавішою за людське життя.
В ході екскурсії, Ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками і дізнаєтесь про історію міста.
Оглядова екскурсія: Приморський бульвар, пам’ятники Пушкіну, Рішельє, Катерині, апельсину, Потьомкінські сходи, Воронцовський палац, Палац Бжозовського, куточок старої Одеси, Театр опери і балету, вулиці Дерибасівська, Пушкінська, Пале-рояль. Міський сад, Пасаж, Спасо-Преображенський собор, Філармонія, Французький бульвар

Одеські дворики

Що таке Одеса? Як вона звучить? Де можна почути: «таки да», «вся ця мішпуха», «можете забрати весь цей шолохмунес», «бікіцер» і багато іншого, звичайно в одеських двориках. Одеські дворики, вважаються однією з головних визначних пам’яток міста. Прикрашені ліпниною арки з облетіла штукатуркою, сходи різної висоти і кривизни, павутина білизняних мотузок, сусіди, які базікають один з одним, висунувшись з відчинених вікон, і коти, ліниво спостерігають за всім цим з тіні, — такий типовий одеський двір. Під час екскурсії Ви зможете зазирнути в самі незвичайні одеські двори: двір, де жив М. Жванецький, Л.Утесов, двори знаменитих одеських Молдаванці, двори-протяги, двори, де знімали фільм «Ліквідація».

Музей західного і східного мистецтва

Одеський музей західного і східного мистецтва є одним із найкращих і найвідоміших музеїв України. Такий статус він заслужив завдяки кільком фактам. Будівля зведена у стилі еклектики, який був популярним у середині 19 століття: барокові риси гармонійно переплітаються з елементами рококо та ампіру. Але все ж краще її побачити, адже музей західного і східного мистецтва має у своєму розпорядженні приголомшливу колекцію картин найвідоміших художників світу.

Музей морського флоту

Одеський музей морського флоту відкрили 1920 року. Основна частина експозиції розташована у старовинній будівлі, зведеній 1842 року відомим у ті часи архітектором Торічеллі. Спочатку в будинку був Англійський клуб. Під час окупації Одеси у 1941–1944 роках частину цінних експонатів викрали та вивезли. Музей морського флоту відновив свою роботу 1965 року. Однак згодом заклад зазнав багатьох невдач. Будівля музею неодноразово горіла. Пожежа 2005 року знищила багато унікальних експонатів, в тому числі компаси, штурвали російських суден 17 століття. У 2015 та 2016 роках сталося ще дві пожежі. Уцілілі експонати (а їх залишилося близько 70 тисяч) спочатку зберігали в одному із приміщень морського вокзалу. З лютого 2016 року заклад розташовано у будівлі Музею одеського морського порту імені Франца де Воллана.

Музей шоколаду

Музей шоколаду в Одесі був заснований 16 грудня 2011 року. За весь час існування він устиг зібрати чарівну колекцію експонатів, виготовлених із шоколаду.
«Шоколадні» майстри зможуть втілити в життя будь-які фантазії своїх клієнтів. За вірші та пісеньки діточок пригощають цукерками. Найчарівнішими експонатами вважають картини, написані шоколадом.

Академічний театр опери і балету

Відкрийте для себе магію старовинного Одеського оперного театру, його розкіш, стиль і неймовірну історію життя. Ось уже понад сто років цей театр зачаровує навіть самих претензійних цінителів мистецтва.
Ви отримаєте шанс насолодитися архітектурним ансамблем театру і разом з нашим екскурсоводом пережити історії, які за 125 років заповнили чарівне простір театру. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся, як усім містом збирали гроші на будівництво нового театру після нищівної пожежі, як рятували театральні декорації, завісу, нотної бібліотеки, та й сам театр під час війни, як піднімали «з-під землі» театр уже в наш час .

Музей сучасного мистецтва

Поціновувачам мистецтва буде чим зайнятися в Одесі. Якщо хочете побачити полотна Рубенса, Караваджо або Тиціана – завітайте до Музею західного та східного мистецтва. Коли ж бажаєте ознайомитися з роботами сучасних одеських художників – відвідайте Музей сучасного мистецтва.

Одеська кіностудія

Одеська кіностудія запрошує відвідати унікальний і єдиний на території України музей кіно. Захоплююча екскурсія подарує гарний настрій і відкриє завісу таємниць вітчизняного кінематографу. Представлені добре збережені одеські експонати, в яких знімалися вітчизняні актори, не мають гідних аналогів на пострадянському просторі. Інтер’єри всіх залів ретельно підібрані, а декорації порадують відвідувачів своєю реалістичністю. Це дозволить відчути всю атмосферу часу, в якому жили герої, що полюбилися глядачам.

Музей коньячної справи Шустова

Одеса була одним з перших міст в Російській імперії, де почали виробляти такий вишуканий напій, як коньяк. Цех спиртокуріння Одеського коньячного заводу є першим за величиною в Європі. На сьогоднішній день це єдиний музей в Україні, який присвячений коньячному справі. Кілька залів музею присвячені історії підприємства і особистості його засновника — Миколі Леонтійовичу Шустову. Також в музеї зберігається колекція коньяків. Відвідувачам демонструється технологія створення напою, розкриваються особливості та секрети його приготування. Екскурсоводи обов`язково повідають гостям музею про майстрів коньячної справи, розкажуть захоплюючі легенди, головними героями яких нерідко є відомі особистості.

Музей Олександра Пушкіна

Одним із перших в Одесі в 20-тих роках 19 століття відкрився готель «Hotel du Nord», власником якого був купець Шарль Сікар. У липні 1823 року в одному з номерів оселився не хто інший, як великий поет Олександр Сергійович Пушкін, і жив тут протягом місяця. Згодом у приміщенні готелю відкрили Одеський музей Олександра Пушкіна. А у 1880 році Італійську вулицю, на якій його розташовано, перейменували на Пушкінську.

Воронцовський палац

Якщо Одеса — перлина біля моря, то прикрасою самого міста називають Воронцовський палац. Його обов’язково варто подивитися під час прогулянки по Приморському бульвару. Палац знаходиться в центральній частині Одеси. Від нього до Дюка і Потьомкінських сходів подати рукою.

Музей воскових фігур у баби Утті

Баба Утя — це знаменита особистість Одеси, саме вона зустрічала відвідувачів в однойменному кафе і запам’яталася багатьом одеситам. Не дивно, що саме її ім’ям вирішили назвати музей воскових фігур, який, до того ж, виконує свою первісну функцію — тут знаходиться кафе. У стінах цього закладу в різний час відпочивали й обідали знаменитості, починаючи від Леоніда Утьосова, закінчуючи Михайлом Жванецьким. Зараз тут можна не тільки відпочити за чашкою чаю і скуштувати незабутні страви, а й зробити це «під наглядом» завмерлих воскових фігур.
Музей «Таємниці підземної Одеси»
Музей «Таємниці підземної Одеси» є проектом Громадської організації Військово-Історичного Клубу «Військова Доблесть». Біля витоків ідеї створення музею стоїть невелика згуртована команда однодумців люблячих своє місто і його історію. Починаючи з поверхні, у міру поглиблення в катакомби, ви занурюєтеся все далі і далі в минуле нашого міста, відкриваючи для себе багато цікавого.

Музей цікавої науки

Музей цікавої науки розташований на проспекті Шевченка, навпроти Політехнічного Університету. Захоплююче, весело, цікаво, а найголовніше — пізнавально і корисно провести час, а також дізнатися багато нового зі світу науки Вам допоможе «Музей цікавої науки».Якщо в інших музеях, до цінних експонатів можна навіть доторкнутися, то у нас не тільки можна, а й обов’язково потрібно все помацати, перевірити, помацати і побачити, як народжуються чудеса прямо у Вас в руках. І діти, і дорослі зможуть із задоволенням проводити цікаві експерименти і незвичайні досліди в стінах «Музею цікавою науки».

Морський порт

Якщо Одесу все її жителі називають МАМОЮ, то татом, звичайно ж, всі вважають одеський порт. Тому приїхати в Одесу, походити по вулицях і не сходити на екскурсію в Одеський порт — легковажність чистої води. Такий же чистої, як вода в нашому Одеській затоці (ось заливаємо !!!).
Оскільки порт — це закрите режимне підприємство, то запросто походити самим вам там не вдасться. Тільки в супроводі, тільки заздалегідь домовившись. А ще можна поплавати. І побачити все з моря, буде навіть цікавіше, ніж з берега. А ще краще, якщо ми для вас сумісний два погляди: з води і з суші, і ви отримаєте море задоволення від наших «морських воріт»!

Морська прогулянка на катері — саме те, що ви запам’ятаєте назавжди, особливо, якщо з вами будуть діти. Море дарує справжню радість, відчуття нескінченної свободи, свіжості та щастя!
Картину доповнять краєвиди мальовничих зелених одеських схилів, вітрильні яхти, може, навіть дельфіни, які плескаються за бортом. І небо, яскраве одеське небо!

Музей якор

Одеса здавна була важливим морським портом, і це відобразилося на її гербі, де зображений якір-кішка з чотирма «лапами». Якір — особливий предмет на кораблі, нерідко рятував життя моряків. За свою тривалу історію він став сімволоі надійності. На картинках найчастіше зображують дворогий якір. Але видів їх досить багато, і, щоб в цьому переконатися, відвідайте Музей якоря в Одесі.

Музей звуку

Музей звуку — одне з унікальних місць Одеси, де експонати призначені не тільки для перегляду, а й для прослуховування. Це перший музей такого типу на теренах колишнього СНД. Тут можна потримати в руках прототип сучасного МР-3 плеєра і почути у записі голос Левітана.

Муніципальний музей приватних колекцій імені О. Блещунова

Муніципальний музей приватних колекцій ім. А. В. Блещунова є одним з наймолодших і сучасних музеїв в Одесі. Він відкрив свої двері для відвідувачів у 1989 році. Назву музей отримав від відомого в Одесі колекціонера і альпініста, зібрання творів якого і склало основу експозиції.

Музей нумізматики

Піонером в області нумізматики на Україні став саме цей музей в Одесі. Тут можна познайомитися з усіма періодами грошового обігу в країні, дізнатися всі секрети монетного виробництва, починаючи з античних часів до сьогоднішніх днів. Колекція Одеського музею нумізматики постійно поповнюється, так як він тісно співпрацює з різноманітними культурними організаціями та приватними колекціонерами з усього світу. Співробітники музею денно і нощно займаються науково-дослідницькою працею, завдяки чому експозиція постійно доповнюється. У музейному фонді знаходяться монети, що були в ходу ще в Скіфській і Боспорській царстві, їм вже більше тисячі років. Двері музею відкриті щодня, крім неділі та понеділка.

Будинок Реріха

Будинок — музей імені Н.К. Реріха був відкритий 10 березня 2000 року. Музей Реріха своєю роботою робить відомим творчий доробок відомого художника, письменника і громадського діяча Миколи Костянтиновича Реріха, його дружини філософа-сходознавця Олени Іванівни Реріх , а також їх синів — сходознавця Юрія Миколайовича Реріха і художника Святослава Миколайовича Реріха.
Музей активно вивчає спадщину родини Реріхів, керуючись при цьому принципами організації і роботи музею, які були закладені самим Н.К. Реріхом ще при створенні ним музею в Нью-Йорку.