Купить билет Заказать автобус

ЛЬВІВ

 • Оглядова помісту
 • Львівський історичний музей
 • Палац Потоцьких
 • Музей вишиваних ікон та образів отця-доктора Дмитра Блажейовського
 • Державний меморіальний музей Михайла Грушевського
  Музей скла
 • Львівський музей історії релігії
 • Музей меблів та порцеляни
 • Музей народної архітектури і побуту у Львові / Шевченківський гай
 • Аптека-музей «Під чорним орлом»
 • Музей історії Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
 • Музей Івана Франка
 • Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»
 • Музей Квітки Цісик

Оглядова по місту:
Захоплюючий Львів: Високий Замок; Личаківський цвинтар; Собор Святого Юра.
Вуличками давнього Львова: площа Ринок; Вірменський катедральний собор; Міський арсенал; Латинська Катедра; Преображенська церква; Домініканський собор; Музей Палаццо Бандінеллі
Підземелля Львова: Таємничі коридори та келії Домініканського монастирю; костел Отців Єзуїтів; підвали Аптеки-музею; Львівська копальня кави
Вілли Львова: вілли-музеї Грушевського і Франка; палац Бельських; палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами.

Львівський історичний музей

Історичний музей у Львові — це саме те, що підійде для кожного, хто цікавиться історією і бачить дійсно прекрасне в давнину і раритет. Музей заснували ще в 1893 році і на сьогоднішній день він налічує в своїй колекції до 370 000 одиниць зберігання! Тут можна знайти все: від предметів живопису до музичних інструментів і зброї. Старі фотографії, старовинні меблі, старовинні монети, документи з архівів. Перераховувати весь список немає сенсу — краще один раз прийти і побачити!Історичний музей також включає палац Корнякта — справжній зразок ренесансної архітектури. Саме те, що потрібно, щоб зануритися в атмосферу минулого.

Палац Потоцьких

Якщо ви завжди мріяли побувати у Франції та помилуватися її вишуканою архітектурою – ласкаво просимо на екскурсію палацом Потоцьких у Львові. Будівля зведена у стилі французького класицизму. Сьогодні Палац Потоцьких належить Львівській картинній галереї. У її стінах вирує мистецьке життя – книжкові форуми, виставки, зустрічі з митцями та письменниками. Розміщений посеред тісних центральних вулиць, Палац Потоцьких привертає увагу туристів та змушує бодай на мить зазирнути за величну браму, аби торкнутися до французької архітектури.

Музей вишиваних ікон та образів отця-доктора Дмитра Блажейовського

Музей відкрито у травні 1999 року, і є першим такого роду приватним музеєм в Україні. У доробку автора – майже 250 ікон та хоругв. Майстер оперує яскравими барвами кольорів, створюючи контрасні кольорові сполучення. Експозицію постійно поповнюють нові роботи отця Дмитра. Виставка автора побувала в 70 великих та малих містах України

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові отримав статус самостійного державного музею 1 травня 1998р. Урочисте відкриття відбулося напередодні Дня Незалежності — 22 серпня 2000р. Розташувався він у віллі, де разом із родиною протягом 1902-1914рр. мешкав усесвітньо визнаний історик, вчений-дослідник, державний діяч і політик, голова Української Центральної Ради, перший Президент Української Народної Республіки— Михайло Грушевський.

Музей скла

Музей створений для репрезентування широкому колу громадськості історії розвитку ужиткового скла на теренах західноукраїнських земель від княжих часів до середини ХХ ст., а також колекцій сучасних творчих робіт. Зараз — це єдиний не тільки в Україні і навіть не в Європі, і в усьому світі музей історичного скла! Найдавніші експонати досягають 1-2 століття нашої ери. Естетика в чистому вигляді, тому обов’язковий для відвідування всім любителям історії і краси.

Львівський музей історії релігії

Львівський музей історії релігії – установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Експозиція музею розміщена в будівлі Домініканського монастиря ХІV – XVIII ст.
У фондах нараховується понад 50 тис. одиниць збереження. Серед них експонати, які мають унікальну культову, мистецьку та історичну вартість. Зокрема, велика збірка ікон XVI-XIX ст., чимала колекція Біблій (у тому числі Острозька Біблія 1581 року та видана у Парижі 1563 року), релікварій св. Аронтія ХІ ст. тощо.

Музей меблів та порцеляни

Музей меблів та порцеляни – музей-філія Музею етнографії та художнього промислу ІН НАН України. Це єдиний музей меблів в Україні.
Музей нараховує близько 680 зразків меблів. Фонди почали формуватися з моменту заснування у 1874 році Львівського промислового музею. До музейної колекції входять твори західноукраїнських і львівських меблярів.
У музеї представлена чимала колекція порцеляни, фаянсу, майоліки і художнього скла, що складається з понад 11 тисяч єкспонатів, різноманітних за стилями, часом і місцем виготовлення, матеріалом та прийомами декорування.

Музей народної архітектури і побуту у Львові / Шевченківський гай

Музей народної архітектури і побуту у Львові (Шевченківський гай) розташований на лісистих горбах Розточчя у північно-східній частині Львова у місцевості Кайзервальд на території близько 84 гектарів, поблизу парку «Високий Замок», на території ландшафтного парку «Знесіння».
Музей вдало об’єднує горбистий ландшафт, відновлену рослинність Карпат і дбайливо перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України. Музей поділяється на окремі етнічні регіони: Бойківщина, Рівнинне Закарпаття, Лемківщина, Львівщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся та Волинь.

Аптека-музей «Під чорним орлом»

В унікальному аптечному музейному комплексі демонструються більш ніж трьох тисяч рідкісних експонатів зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами. Найдавніша з існуючих у Львові аптек.
Огляд музейної експозиції розпочинається з Торгового Залу. Найцікавішими експонатами Торгового Залу є унікальні фармацевтичні ваги. Особливо цікавими є одні з них, що кріпляться на бронзових фігурах, висотою біля одного метрa, Асклепія — давньогрецького бога медицини та його доньки Гігеї, богині здоров’я. У Торговому Залі можна придбати лікарські препарати та знамените «Залізне вино».

Музей Івана Франка

Іван Франко був вкрай вагомою фігурою в українській культурі. Будучи не тільки поетом, а письменником, а й громадським діячем і політиком, він залишив після себе не тільки загальнодоступні твори мистецтва, а й безліч цікавих для істориків і літераторів документів. Для тих, хто цікавиться життям і творчістю Франка, музей Івана Франка у Львові стане справжньою знахідкою — 4000 експонатів: особисті речі, перші видання, фотографії і ще безліч цікавого. Хочете дізнатися більше? Вам в музей Франка, Львів.

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»

Музей пива Львів — саме під цією назвою раніше функціонувала «Львіварня». Тільки в 2017 році музей пивоваріння трансформувався Музейно-культурний комплекс пивний історії «Львіварня». На сьогоднішній день «Львіварня» вважається одним з найсучасніших музеїв країни, адже йому зовсім немає аналогів.
Відвідувачі зможуть не тільки відчути себе справжнім пивоваром, занурившись в процес пивоваріння, а й помацати все, що цікаво і зробити безліч фото. Понад 200 експонатів з пивної історії, цілих 10 виставкових залів. Музей, обов’язковий для відвідування.

Музей Квітки Цісик

Музей займає одну кімнату на першому поверсі школи. Його експонати — документи та фотоматеріали, які висвітлюють життя та творчий шлях співачки, а також особисті речі Квітки Цісик (парфуми, шкатулка, рукавички та чобітки)
Музей Квітки Цісик, створений та відкритий 2 квітня 2011 року у львівській середній школі №54.Школа знаходиться на вулиці, яка з’єднує вул. Хвильового та вул. Лінкольна. Тепер вулиця носить ім’я Квітки Цісик. Засновник музею депутат міскьої ради — Роман Грицевич