Купить билет Заказать автобус

ДНІПРО

 • Оглядова екскурсія по місту
 • Планетарій
 • Аерокосмічний музей
 • Акваріум прісноводних риб
 • Музей ретро-автомобілів «Машина часу»
 • Зоологічний музей
 • Музей монет України
 • Центр «Менора»
 • Дитяча залізна дорога
 • Музей скелетів
 • Кінологічний центр
 • Музей цікавої науки і квестів
 • Хутір «Галушківка»
 • Музей народно-прикладного мистецтва в с. Петриківка
 • Кондитерська фабрика «АВК»

Оглядова екскурсія по місту

 • Залізничний вокзал
 • парк Л.Глоби
 • проспект Д.Яворницького
 • площа Героїв Майдану
 • Соборна площа
 • Спасо-Преображенський кафедральний собор
 • монумент Слави;парк Шевченка
 • Монастирський острів
 • набережна.

Дніпропетровський планетарій — Зірки для вас.

Дніпропетровський планетарій — один з п’яти, які працюють сьогодні на Україні, і це вже робить його унікальним.
Встановлений в «зоряному» залі апарат фірми «Карл Цейс Йена» створює віртуальну картину зоряного неба в будь-яку погоду і будь-який час доби. Це дозволяє проводити вражаючі пізнавальні, наукові та романтичні програми під зірками.

Аерокосмічний музей НЦАОМ імені Олександра Макарова

Цей музей – єдиний у нашій країні, де можна побачити реальні екземпляри ракетно-космічної техніки, а не їхні макети. Серед експонатів, представлених публіці, є супутники та космічні станції, окремі агрегати різних ракетних комплексів, розміщені в музейному залі, а на майданчику біля музею можна оглянути зразки бойових ракет. Значна частина експозиції присвячена розповіді про творців цієї техніки – учених і конструкторів.

Акваріум прісноводних риб

Заклад складається з 20 акваріумів, в яких проживають прісноводні види риб з Центральної і Південної Америки, Азії, Африки та Індонезії. А в самому центрі розміщений великий тунельний акваріум, населений представниками водойм України. Особливе захоплення у відвідувачів акваріума викликають його старожили — змієголови, які з’явилися тут ще 15 років тому. Одним з найцінніших і наймолодших мешканців акваріума є японський короп, культивований ще в 19 столітті.

Музей ретро-автомобілів «Машина часу»

Абсолютно новий, концептуальний музей ретро-автомобілів «Машини часу» відкрився в 2014 році. Тут Ви побачите не тільки радянські автомобілі, але і американську класику.
Сьогодні музей «Машини часу» зібрав вже близько 50 екземплярів автомобілів різних країн та епох. Тут ви побачите американські вантажні автомобілі. У музеї все продумано до дрібниць: від старовинного люка 19 століття до раритетних вантажівок.

Зоологічний музей Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Зоологічний музей належить Дніпропетровському національному університету. Він є культурно-просвітницьким центром міста і одним з найстаріших музеїв Дніпра. Тут представлено понад 7,5 експонатів фауни.
Музей висвітлює екологічні особливості краю і щодня приваблює сотні відвідувачів, від професіоналів-екологів до школярів і навіть дошкільнят.

Музей монет України

Музей монет України в Дніпрі — один з музеїв Дніпра, в якому зібрана найкраща колекція пам’ятних і ювілейних монет, випущених Національним Банком Україна за роки незалежності України.
Тут знаходяться пам’ятні монети різних років випуску, різної тематики, присвячені різним ювілеям та історичним особистостям України. У музеї представлені мельхіорові, срібні і золоті монети.

Центр «Менора»

Запрошуємо всіх на захоплюючу екскурсію по центру «Менора» — неповторному архітектурному комплексу, який став найбільш масштабним проектом не тільки в місті Дніпро, а й у всій Україні.
У програмі екскурсії Вас чекає захоплююча подорож в Світ Єврейської Історії, іудаїзму і Каббали разом з популярним лектором, який буде Вашим Екскурсоводом, завжди готовим поділитися знаннями і відповісти на питання.
Незабутня прогулянка по Едемському саду запам’ятається надовго.

Дитяча залізна дорога

Дитяча залізниця в Дніпрі — це вузькоколійка протяжністю 2 кілометри в парку імені Л.Глоби. Чудове місце відпочинку для дітей та їх батьків. Побудована в 1936 році, Дніпровська дитяча залізниця є першим подібним закладом в Україні та другим в світі. Щорічно тут проходять навчання понад 750 юних залізничників з Дніпра і передмість.

Музей скелетів

У Дніпропетровську з’явився музей кістяків, в якому зібрано понад 300 скелетів великих і дрібних ссавців, птахів і плазунів. Крім повних кістяків в музеї є фрагменти кісток з древніх курганів. Музей має свою кунсткамеру — серію тварин-виродків: двоголове теля, свинка-циклоп, зрощені поросята, півтораголове порося. Зібрані експонати — це померлі організми, які передавали музею зоопарки, ветеринарні клініки і всі, хто знає про те, що співробітники музею збирають скелети

Кінологічний центр«Ягуар»

Кінологічний центр «Ягуар» професійно надає послуги з дресирування собак.
Це не тільки службові собаки для виявлення людини на місцевості або приміщеннях, пошуку вибухових речовин або наркотичних засобів, охорони території або захисту власника, служби порятунку на воді, а й домашні улюбленці, які приносять радість дітям і віддано служать своєму власникові

Музей цікавої науки і квестів

Музей цікавої науки — це перша сходинка в успішне майбутнє вашої дитини. Те, що дитина побачила і випробував в музеї науки, стане мотивацією для подальшого просування по шляху пізнання.
Програми розраховані на всі вікові категорії: для дітей від 3 до 6 років — ігрова програма, для більш старших — знайомство зі світом науки, не залишать байдужими і екскурсії для дорослих. Відмінна особливість цього Музею — експозиція 3D-ілюзій, де зникають кордони між реальністю і уявою. А ще цікавіше вони виглядають, коли ви стаєте їх учасником!

Хутір «Галушківка»

Козацький хутір Галушківка розташований на території сучасного села Гречане Петриківського району Дніпропетровської області. Це місце, де туристи ознайомляться з традиціями та побутом козаків, взяти участь в майстер-класах з гончарства, покататися на конях, насолодитися мальовничістю природи.

Музей етнографії, побуту і народно-прикладного мистецтва

Музей етнографії, побуту і народно-прикладного мистецтва створений при Петриківському центрі народного мистецтва. В музеї є виставковий зал, проводяться екскурсії та майстер-класи. В експозиції музею зібрані роботи, виконані в техніці петриківського розпису, прикраси та предмети побуту. Фонди музею налічують 2500 експонатів, серед них найцінніші твори майстрів Федора Панка, Андрія Пікуша, Наталки Рибак.

КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «АВК»

В юному віці потрапити на шоколадну фабрику — це захоплююча пригода, немов подорож в Країну чудес. Ви на власні очі побачите, як на високотехнологічних конвеєрах народжуються кращі українські солодощі. Вам повідають історію виникнення шоколаду, організують солодку дегустацію, подарують сюрприз на пам’ять і хто знає, може, навіть поділяться своїми секретними шоколадними таємницями.