Оренда автобусів у Полтаві

Наша компанія «ТрансТурСервіс» пропонує зробити замовлення автобуса в Полтаві і області, це чудово підходить для трансферу великих груп пасажирів, проведення екскурсій та інших заходів.
Прокат транспорту дозволяє провести будь-яку подію максимально комфортно та вчасно. Ми обслуговуємо як організації, так приватних осіб. Зручно використовувати автобуси для перевезення гостей на весілля, інші масштабні урочисті заходи. Ви можете замовити невеликий автобус Mercedes на 8 місць чи Мерседес або Volkswagen на 18 місць.

Оренда автобусів у Полтаві. Автобус Мерседес под заказТакож можна орендувати IVECO, MAN чи Еталон на 26, 28 та 30 місць відповідно.

аренда микроавтобуса полтава
У нас можна замовити великий автобус до 53 місць з кондиціонером.

пассажирские перевозки полтава большой автобусПам’ятайте, що прокат автобуса і пасажирські перевезення у Полтаві процедура відповідальна. Рекомендуємо планувати поїздку заздалегідь. Якщо вам потрібен транспорт в оренду в святкові або вихідні дні, зробіть заявку раніше. Практично завжди в цей час ми спостерігаємо підвищений попит на цю послугу.
Оренда автобуса у Полтаві можлива на кілька годин, день чи кілька днів, все залежить від мети вашої поїздки.
Вартість послуги невелика, тим більше, якщо розділити загальну суму на всіх учасників заходу. Також на доступну ціну впливає те, що ми маємо власний автопарк і вам не треба переплачувати посередникам.
Вибрати автобус буває не дуже просто, особливо якщо ви це робите вперше. Але з нами орендувати транспорт безпечно і надійно. Порахуйте кількість пасажирів, зверніть увагу на ціну і зробіть правильний вибір.

У нас можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Організація пасажирських перевезень по Україні здійснюється з наявністю всієї дозвільної документації: свідоцтва, ліцензії, страховки, путівки (на дітей оформляється індивідуальний пакет документів).
Запитуйте: 0950017017, 0970017017
Транспортно-туристична компанія «ТрансТурСервіс» Полтава transtours.com.ua
вул. Шевченка, 56, офіс 206